Chiptuning

     Zabýváme se úpravami DIESELOVÝCH a některých BENZINOVÝCH řídících jednotek především vozidel Audi, Seat, Škoda a VW. Naše praxe a zkušenosti v tomto oboru sahají více jak do 5-ti leté minulosti a to bez sebemenších problémů u naších zákazníků. 
     Před úpravou řídící jednotky diagnostickým přístrojem zkontrolujeme provozní stav motoru ve Vašem automobilu, což má na bezchybný chod motoru zásadní vliv a tím se vyvarujeme případných problémů.
     
          - Přehled upravovaných motorizací AUDI (.pdf- klikni zde)

   U vozidel Audi nabízíme úpravy ŘJ (řídící jednotka) motorů v široké škále. Upravujeme motory od objemu 1,4TDi PD do objemu 4,0TDi z řady modelů od A2 po A8 a Q7. Opět se specializujeme spíše na dieselové motory, jak na běžné se vstřikovacím čerpadlem, tak na motory tzv. Pumpe - Düse. Zvýšení výkonu motoru se pohybuje okolo 20% u turbodmychadlových agregátů. 
   Zážehové morory upravuje pouze v motorizaci 1,8TSI, 2,0FSI nebo 2,0TFSi, zvýšení výkonu se opět pohybuje okolo 20% u turbodmychadlových agregátů.       
  
    

          - Přehled upravovaných motorizací ŠKODA (.pdf- klikni zde)
          - Přehled upravovaných motorizací VW (.pdf- klikni zde)
          - Přehled upravovaných motorizací SEAT (.pdf- klikni zde)
       
      
   Úpravu ŘJ u vozidel značek Seat, Škoda a VW provádíme od motorizace 1,4TDi PD do 2,5TDi resp. 2,5TDi PD. Opět se zaměřujeme i na některé benzinové motory z kategorie 2,0FSi a 2,0 TFSI. Zvýšení výkonu motoru se opět pochybuje okolo 20% u turbodmychadlových agregátů.


Úprava ŘJ se provádí vymazáním sériových dat z ŘJ a následným přehráním daty novými, upravenými. Neprovádí se žádná demontáž ŘJ ani dalších dílů s tím souvisejících.

 
Servis značek
Škoda Auto
Audi
VW
Seat


Nabídka vozů


Název:Prodej nových LETNÍCH pneumatik za NEJ ceny
Motorizace:info@cermakmotors.cz, 604/777 860
Cena:
© CERMAKMOTORS.cz, Visitors: Created by ITBUSINESS, s.r.o.notebooky